پیگیری مرسولات پستی

پیگیری مرسولات پستی پیگیری مرسولات پستی پیگیری مرسولات پستی tipbazar post 300x193

پیگیری مرسولات پستی

پیگیری مرسولات پستی خود را میتوانید با کلیک کردن روی عکس بالا یا این قسمت ( پیگیری سفارشات ) داشته باشید و روز دریافت کالا را مشاهده نمایید . بدین صورت که بعد از ارسال کالا , برای شما اس ام اس شامل کد پیگیری مرسولات پستی ارسال میشود که با وارد کردن آن در بخش مورد نظر از زمان دریافت محصول اطلاع پیدا میکنید .

توجه داشته باشید که زمان ارسال کالا در تهران بعد از ارسال کالا 48 تا 72 ساعت توسط اداره پست و در سراسر ایران زمان ارسال و تحویل کالا 3 تا 5 روز کاری توسط اداره پست میباشد و در تهران و سراسر ایران نحوه ارسال با پست سفارشی است.

پیشنهاد بسیار ویژه ای که توسط سایت تخفیف و خرید گروهی تیپ بازار اراه شده این است که شما میتوانید چندین کالا را با هم سفارش بدهید و همه را یکجا و با یک هزینه ارسال دریافت کنید (دیدن تمامی کالا های تخفیف دار ) که یک پیشنهاد عالی و مقرون به صرفه ای است.

همکاران ما در بخش بسته بندی تمام تلاش و دقت خود را بکار گرفته اند تا بسته ها با کیفیت بسیار بالا پیچیده شوند تا هیچ ضربه و یا مشکلی برای سفارش کاربران رخ ندهد.و همیشه در پیگیری مرسولات پستی کاربران هستند تا به موقع سفارش ها بدست شما عزیزان برسد.

  • امتیاز به محصول
5.0
درحال ارسال
امتیاز کاربر 4.75 (4 رای)