سنگ ماه تولد سنگ ماه تولد badalijat 1

سنگ ماه تولد دیدگاه خود را بنویسید

سنگ ماه تولد

آیا شما آماده برای اضافه کردن برخی از به کمد خود را؟ چگونه در مورد اضافه کردن به موارد دیگر، مانند دکور اتاق و اموال شخصی؟  سرگرم کننده و کامل برای تنظیم کنندگان روند است.

در این مقاله، من بهترین پروژه های “بلینگ” را در شبکه به اشتراک می گذارم. تمام پروژه هایی که در اینجا پیدا می کنید، شامل یک تصویر زیبا از پروژه و همچنین نام سایت و آدرس سایت آموزش می باشد. روی نام کلیک کنید و به طور مستقیم به آموزش برای آن صنایع دست پیدا خواهید کرد. چه چیزی می تواند ساده تر باشد؟ در حال حاضر، همه صنایع فوق العاده را در زیر بررسی کنید، مواردی را که می خواهید ایجاد کنید، پیدا کنید، به آموزش بروید و

برای ساختن گلهای کوچک کمی که در بالا نشان داده شده است، آموزش در  پیدا کنید.سنگ ماه تولد

سنگ ماه تولد سنگ ماه تولد badalijat 2 300x232
1. دارندگان شمع
فقط تصور کنید که این شمع ها چه آسان و چه زیبا، برای پذیرایی عروسی باشد. سنگ های قیمتی در نوارهای گسترده ای سنگ ماه تولد  فروخته می شوند تا این امر فوق العاده آسان باشد. برای ایجاد این شمع های بسیار ظریف، به آموزش کشور بروید.
2. کفش کتانی Rhinestone
سنگ ماه تولد  یک جفت کفش ورزشی را به پوشیدن لباس مجلسی خود بپوشانید تا بتوانید در حین رقص راحت باشید و یا لباس های شلوار جین را برای اضافه کردن زرق و برق بپوشانید. با استفاده از یک کلاه نقره ای رنگی روی کتانی سفید برای یک ظاهر واقعا شیک استفاده کنید. شما دستورالعمل های این پروژه را در  پیدا خواهید کرد.
3. زیور آلات Rhinestone
اگر چه من فکر می کنم این زیور آلات سنگ های قیمتی زیبا در درخت کریسمس، من فکر می کنم آنها نیز به نظر برجسته حلقه آینه بر روی دیوار. سنگ ماه تولد  من مطمئن هستم تخیل شما این پروژه را به ارتفاعات جدید می برد، فقط از آموزش پایه در  پیروی کنید و سپس کار خود را انجام دهید.
4. جمجمه درخشنده
من هرگز اعتقاد بر این نداشتم که من در مورد دکوراسیون استفاده از جمجمه را در نظر بگیرم، این است که تا زمانی که من این را دیدم. چه کسی می تواند در برابر جمجمه پر از شکاف مقاومت کند؟ اگر میخواهید یکی از این جمجمههای جادویی را بسازید، برای آموزش به هلوهای گربه بروید.
5. زیور آلات خانوادگی آویز
هنگامی که این زیورآلات خانواده آویز را می سازید، می توانید زیور آلات را که سال ها به طول می انجامد به خانواده بسنده نکنید. این ایده شغلی منحصر به فرد از ساز، بیکر،سنگ ماه تولد  گلایه شاکر است. جایی که آموزش را پیدا می کنید
6. دستبند Ribbon و Rhinestone
بسته به سنگ های قیمتی که برای دستبند انتخاب کرده اید، آنها را روی روبان دوختید و یا آنها را چسبیدید. اگر شما نیاز به خرید یک قطعه روبان کوتاه دارید، به بروید. سنگ ماه تولد  این ارزان خواهد بود و شما می توانید به اندازه کافی و یا به همان اندازه که نیاز دارید دریافت کنید. سپس به  بروید و به دنبال آموزشهایی باشید که در آنجا پیدا خواهید کرد.
7. کت و شلوار Bejeweled
شما احتمالا یک پیراهن قدیمی دارید که نیاز به کمی به روز رسانی دارد، و در اینجا یک ایده عالی است. رشته های الماس را در یک الگوی جذاب ببرید.  آسان است به دنبال آموزش به شما کمک کند با این پروژه.
8. دستبند چرم باند
با دنبال کردن آموزش  دستبند فوق العاده شیک خود را ایجاد کنید.

9. اتصال دهنده ها
10. آیفون بلینگ
اپل در حال حاضر چیزهای ضروری ای در زندگی ما است که ما دوست داریم با استفاده از یک پوشش منحصر به فرد بر روی آن تلفن خاصی ایجاد کنیم. در نظر بگیرید که آیفون را پوشش می دهد به عنوان هدیه برای دادن به دوستان آسان برای درک دستورالعمل در  شورش داده شده است.
11. شعبه درخشان
شما از بسیاری از راه های تزئین با استفاده از این شاخه های زیبا فکر می کنم. سنگ ماه تولد  خوشبختانه همیشه قرض گرفته شده است که در آن شما جهت برای این پروژه پیدا خواهید کرد.
12. عینک آفتابی Bejeweled
عینک آفتابی تزئینی می تواند فعالیتی باشد که برای یک جشن تولد یا  برنامه ریزی شده است، زمانی که یک گروه از دختران یکدیگر را جمع می کنند. سنگ ماه تولد  فقط مطمئن باشید که مهره های مختلف و برخی از چسب خوب است. دختران ایده های زیادی برای چگونگی ایجاد عینک آفتابی ویژه و منحصر به فرد خود دارند. دستورالعمل های  را برای چسب زدن سنگهای روی عینک آفتابی پلاستیکی دنبال کنید.
13. زیور آلات پولکا
من هرگز باور نمیکنم که تزئینات نقاشی در نقاشی زیبا، سنگ ماه تولد  تا زمانی که من این پروژه را دیدم. آموزش برای ساخت این زیور آلات در HOME شما یافت می شود!
14. مداد شمع
شما هرگز نمی دانید که ظرف برای این دیگ مداد قلع خالی است. به ویژه پس از اینکه می توان نقاشی کرد و با سنگهای زیبا پوشیده شده است. سنگ ماه تولد  دستورالعمل های مربوط به این کارد و چنگال مداد را در  در شیکاگو پیدا کنید.
15. دستکش پر زرق و برق
من می دانم که کسانی که این ایده به روز رسانی دستکش را دوست دارند. اطمینان حاصل کنید که در طول تابستان فروش گاراژ برای دریافت جواهرات ارزان قیمت برای استفاده در صنایع دستی اطمینان حاصل کنید. نمونه های دیگری از دستکش های فانتزی همراه با دستورالعمل ها وجود دارد. شما می توانید این دستکش پر زرق و برق را با رفتن به   و دنبال آموزش.
16. دستبند Beaded
یک دستبند زرق و برق دار مثل یکی از اینها ممکن است زمانی که شما آموزش داده شده در سایت  را دنبال کنید. دشوار است باور کنید که یک دستبند کاف ساده،سنگ ماه تولد  پایه ای برای این پروژه برجسته است.
17. نمادهای زرق و برق ولنتاین
بیشتر فروشگاه های صنایع دستی دارای انواع نامه های چوب، کاغذ و یا کاغذ فشرده، اعداد و نمادها هستند. بنابراین، شما می توانید کلمات زرق و برق از انتخاب خود را. یک لمس خوب برای روز ولنتاین. سنگ ماه تولد  جهت ساخت نمادهای زرق و برق یافت می شود

18. تخم مرغ عید پاک آلمان
بعضی از پروژه ها، مانند این، هدایای عالی برای اعضای خانواده هستند که شما می دانید آنها را نگه دارید و از آن لذت ببرید. این طرح تخم مرغ عید پاک، این دستورالعمل را در دارد.
19. Bling، Bling Flip Flops
هنگامی که به سایت  بروید برای دستورالعمل هایی برای تزئین فلیپ فلاپ، شما نیز متوجه خواهید شد که در مورد دوازده ایده کلاسیک بیشتر در این زمینه وجود دارد. همه آموزش ها گنجانده شده است. سنگ ماه تولد  خرید فلیپ فلاپ در همه رنگ های مختلف، بنابراین شما می توانید یک جفت به تمام لباس های تابستان خود را داشته باشد.
20. Rhinestone و Glitter Flamingo
برای اطلاعات در مورد چگونگی ایجاد فلامینگو به  مراجعه کنید.
21. توری و تزیین تاج
اطمینان حاصل کنید که شاهزادگان و شاهزاده های کوچک خود را در به نظر می رسد سلطنتی به دنبال تاج با اضافه کردن توری و bling. جواهرات و سنگهای قیمتی تاج و تخت! آموزش برای ساخت توری و تزیین های بژوهانه در ساز، بیکر، گلایه شاکر را پیدا کنید.
22. دستبند مریام هاسکل Knockoff
هنگامی که برای آموزش دستبندها به  میروید، سنگ ماه تولد مطمئن باشید که نمونههای دیگر دستبند نابود میریام هاسکل را مشاهده خواهید کرد.

23. حلقه دستباف عروسی
24. پین Rhinestone مو
هر دختر کوچولو یا بزرگ، جواهرات سنگهای قیمتی را برای موهایش دوست خواهد داشت.سنگ ماه تولد  دستورالعمل های این پروژه را در اینجا پیدا کنید.

سنگ ماه تولد سنگ ماه تولد سنگ ماه تولد badalijat 300x300
سنگ ماه تولد

25. عروسی عروسی
ساخت زیورآلات موهای خود را برای عروسی برزیلی بسیار مقرون به صرفه است. سنگ ماه تولد عروسی شما ممکن است حتی بخواهد با ساختن شکارچیان کمک کند. برو به  برای آسان به دنبال آموزش برای ساخت فازیناتور عروسی.
26. لوستر در فضای باز
اگر وقت زیادی را در حیاط پشتی یا پاسیو صرف میکنید، احتمالا دوست دارید آن را لمس مخصوص دکوراسیون کنید. لوستر در فضای باز نشان داده شده در اینجا یک نمونه عالی از آنچه که باید انجام دهد.  لیستی از لوازم و روش ایجاد این لوستر در فضای باز را در سایت خود ارائه می دهد.
27. شلوار جین خود را
بلین بهتر است! هنگامی که شما نگاه شیک تر به شلوار جین خود را می خواهید، از ظاهر holey، سعی کنید سنگ های قیمتی.  نشان می دهد که چگونه شلوار جین را با آموزش خود دوباره انجام دهید. سنگ ماه تولد پایین صفحه برای آموزش.
28. Bling، Bling Case لنز تماس
آیا این ایده را دوست ندارید؟ لنز تماس با لنز  دستورالعمل هایی در مورد چگونگی اضافه کردن لکه به یک مورد لنز تماس مستقیم می دهد. این یک ایده برای یک مورد قرص نیز می باشد. سنگ ماه تولد تعجب مادربزرگ با یک جعبه قرص شفاف!
29. یقه ی گردنبند
دستورالعمل هایی برای اضافه کردن سنگ های قیمتی به یک پیراهن برای ظاهر یقه یا گردنبند دارد.
30. یک جعبه کراوات را بکشید
به جای داشتن ساده، اما مفید، تنظیم جعبه بر روی کمد یا قفسه خود، اضافه کردن سنگهای قیمتی و یا جواهرات به آنها را دیدنی و جذاب. سنگ ماه تولد دستورالعمل هایی برای ساخت جعبه های سفارشی نشان داده شده در اینجا در صنایع دستی فروشی دلار یافت می شود.
31. وب سایت عنکبوت زرق و برق دار
تزئینات برای هالووین همیشه سرگرم کننده است، اما شبکه هایی که شما آویزان می شوند، اگر آنها را زرق و برق داشته باشد، خاص خواهد بود. ساختن این صفحات عنکبوت زرق و برق برای اضافه کردن به دکور هالووین آسان است، سنگ ماه تولد زمانی که شما دستورالعمل های داده شده در کاغذ و چسب را دنبال می کنید.

32. Glitter Chopstick Icicles
من چاشنی های چینی نداشتم، به همین دلیل من برای استفاده از این اسطوخدوس استفاده می کردم. هنگام افزودن کلیپ کاغذی برای آویز، سنگ ماه تولد من فقط نوار را اضافه کردم تا به رنگ سیاه نگاه کند. من از گلدان نقره ای استفاده کردم و گل یخی زیبا هستند. به دنبال آموزش در  برای ایجاد گل یاس گل یخی
33. دکوراسیون ستاره
دستورالعمل ها در 3 فلفل شامل دستورالعمل هایی درباره چگونگی مرتب کردن این زیور آلات ستاره است. افزودن زرق و برق و دانه ها این ستاره ها را جذابیت ستاره ای می کند.
34. کدو تنبل زرق و برق
هالووین فقط برای ترسناک نیست. سنگ ماه تولد توجه داشته باشید که این زیبا سنگ تزئین کدو تنبل است. برای لیستی از لوازم مورد نیاز و آموزش برای ساخت یک کدو پر زرق و برق به زندگی در  بروید.
35. Rhinestone و Tree مروارید
تصور کنید که این درختان کریسمس زیبا برای مانت خود را طراحی کرده و یا در یک آرایش مرکزی قرار دهید. برای ساختن درختان مروارید و سنگهای قیمتی مثل این، سنگ ماه تولد فقط برای دستورالعمل به اندازه کافی تلاش کنید.
36. کمربند عروسی Beaded
برخی از لباس ها، مانند یک لباس عروس یا لباس مجلسی، با یک کمربند خیاطی تقویت می شوند. این کمربندها به راحتی ساخته می شوند و بسیار ارزان تر از موارد خریداری شده اند. سنگ ماه تولد برای آسان به دنبال آموزش برای ساخت یک کمربند عروسی beaded، رفتن به
37. سر آلت تناسلی
برای پوشیدن لباس های مخصوص لباس های شلوار جین و یا به گروه های کارتی خود، یک پارچه سرمه ای را به آن اضافه کنید تا آن را ویژه و برجسته کنید. برای ساختن نوار زیرزمینی سنگهای قیمتی آسان است این کار را انجام دهید. سنگ ماه تولد دستورالعمل هایی را که در سایت Sunshine Shoppe داده شده است دنبال می کنید.
38. نوار تاريکي
این یک هدیه عالی برای یک دوست عکاس است. آیا می توانید تصور کنید که اوز و آه که شما می شنوید زمانی که آنها دیدن این جرقه، جیب پر شده دوربین دوربین. سنگ ماه تولد آموزش ساخت یک بند انگشتی درخشان میتواند در سینمای ویرجینیا یافت شود.
39. پروانه وینیل گلبرگ
آیا می دانستید که می توانید از وینیل زرق و برق استفاده کنید تا به جای سنگ های قیمتی استفاده شود تا آیتم های را استفاده کنید؟ من تا زمانی که این پروژه را در  پیدا نکردم، جایی که آموزش برای استفاده از وینیل نیز گنجانده شده است.
40. دارندگان شمع صوتی
شما از بسیاری از راه ها و مکان ها برای استفاده از این دارندگان نوت های نگین دار استفاده می کنید. گروهی از اینها را با یک کمی از سبزیجات ترکیب کنید تا زیبایی را تنظیم کنید. دستورالعمل هایی را که دوست دارید بدانید پیدا کنید.
41. لوستر کریستال
دیدن این پروژه در سبک خود من باعث می شود که آن را کپی کنم. سنگ ماه تولد من آموزش برای ساخت لوستر کریستال در آن سایت پیدا کردم.
42. پاشنه نگین دار
اگرچه من پاشنه های پاشنه بلند را مانند این نمی پوشانم، قطعا آنها را تحسین می کنم. اگر می خواهید یک جفت پاشنه های نگین دار مثل این داشته باشید، سنگ ماه تولد به  بروید و دستورالعمل های آن را دنبال کنید.
43. آینه قفسه
ساختن یک قفسه مدرسه یک فضای شخصی تر هدف از بسیاری از دختران نوجوان است. ساخت یک آینه قفل واقعا برجسته با اضافه کردن سنگهای قیمتی به فریم، سنگ ماه تولد راهی برای سفارشی کردن قفسه است. برای دیدن این چهره زرق و برق دار به  بروید.

44. کلاه ایمنی
45. حلقه بلینگ
بلینگ و حلقه دو کلمه هستند که به خوبی برنده شده اند. این حلقه ها زمانی که شما آموزش را در فاکتورهای آموزشی دنبال می کنید دشوار نیست سنگ ماه تولد
46. ​​حصیرهای انگشت شست
ساختن این انگشت شست نگین انگشتری ایده ای است که قبل از آن دیده ام. من آنها را دوست دارم یک معلم را با دادن یک جعبه این برای یک هدیه تقدیر شادی کنید. سنگ ماه تولد  شما این دو انگشت شست انگشتی را در دو بیست و یک خواهید دید. بنابراین آسان است، فقط استفاده از چسب طلا و جواهر یا  چسب برای پیوستن به سنگ به بسته.
47. کدو تنبل سیاه و نقره ای
هیچ چیزی به عنوان ظریف مانند استفاده از سیاه و نقره با هم وجود دارد. این کدو تنبل سیاه و سفید و گل نقره ای شکوفه ظرافت. آموزش برای ساخت این کدو تنبل در دوزیسترها را پیدا کنید.

48. کریسمس توپ
49. هالووین عروسی جلبک
با رفتن  برای آموزش این وحشی هالووین را به تنهایی وحشی، منحصر به فرد کنید.
50. پاکت پی سی
با اضافه کردن جیب های جیبی خود، جین های دخترانه خود را با خود ببرید. سنگ ماه تولد برای دستورالعمل به  بروید

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.