بدلیجات شیک 2

بدلیجات شیک این بطری های پوشانده شده با سنگ های قیمتی زیبا و زیبا هستند و این لکه های تزئینی را به هر اتاق در خانه شما اضافه می کنند. اگر شما بیرون بروید و چیزی شبیه به اینها بخرید، مجبور خواهید بود که یک پنی زیبا بپردازید. آنها بسیار ارزان بودند. من قبلا چسب و بطری داشتم. 2 بطری با گردن های گرد که من در زمانی که به خریداری در Goodwil بود، کوچکتر به عنوان یک هدیه داده شد، آن را دارای نفت و پودر  در آن و بطری رنگارنگ، یکی در عکس های آموزشی بود یک بطری ملایم خالی  کودکان که من آن را نگه داشتم، چون شکل آن را دوست داشتم. سنگ های بدلیجات شیک قیمتی خریداری شده در  فوق العاده ارزان.

بدلیجات شیک بدلیجات شیک بدلیجات شیک badal 300x296
بدلیجات شیک

تنها چیز دیگری که واقعا نیاز دارید این بطری ها صبر شماست! من این نوع پروژه را برای بدلیجات شیک چسباندن چفت و بستن، دوختن کراوات و موارد مشابه آن مقایسه می کنم. شما باید بر روی آن کار کنید و زمان کمی می تواند باشد. ظرف بزرگتر که می خواهید پوشش دهید، طول می کشد تا آن را بپوشانید، اما با آن کار کنید و زمانی که وقت آزاد دارید، آن را انجام دهید و قبل از این که آن را بدانید، انجام می شود. من یکی از کسانی هستم که نمی توانم متوقف کنم، زمانی که من شروع به کار کردم، بنابراین در واقع می توانستم هر یک از بطری ها را در یک جلسه بدلیجات شیک به پایان برسانم. یک روز خاکستری را انجام دادم، روزی دیگر، روز دیگری را انجام دادم. بطری کوچکتر در واقع چند روز متفاوت بر روی آن کار می کرد … شکل می گیرد!

شما می توانید از سنگهای پلاستیکی یا شیشه ای استفاده کنید. من ترجیح می دهم از سنگهای رزین زیبا که در eBay خریداری می شود استفاده کنم. نه تنها آنها ارزان هستند، بلکه آنها زرق بدلیجات شیک و برق دار هستند و کاملا شبیه بلورهای شیشه ای یا سنگ های قیمتی هستند. شما هرگز شک ندارید که آنها با رزین ساخته شده اند … آنها درخشنده و درخشان مانند چیز واقعی هستند. به غیر از سنگ های قیمتی، من فکر می کنم مهم ترین چیز این است که مطمئن شوید که تمام کار سخت خود را با استفاده از یک چسب خوب قرار داده است … شما نمی خواهید تمام وقت صرف و سپس سنگ های قیمتی سقوط. من شخصا LOVE چسب گوپ شگفت انگیز. E6000، GOOP، CRAFT Goop همه گزینه های بدلیجات شیک خوبی برای این هستند. آنها فوق العاده ضخیم و خشک کریستال روشن هستند و سنگ های قیمتی را به بطری ها بدون مشکل می گیرند، فقط مطمئن شوید که بطری شما تمیز است.

گام یک
با شروع از بطری، یک خط نازک از چسب بدلیجات شیک را در امتداد یک طرف بطری فشار دهید. شما نمیخواهید خط چسب خیلی نازک باشد، اما شما نمیخواهید که خط چسب خیلی ضخیم باشد و آن را به قلابهای سنگین فرو برد. نگاهی به سپر چوبی، به انتهای اشاره کرد و به سختی آن را به خط چسب می اندازید تا فقط کمی چسبناک روی نوک بچرخد، فقط کمی کوچک بودن چسبندگی کار خواهد کرد و شما تعجب بدلیجات شیک خواهید کرد که چه مدت می توانید از آن استفاده کنید برای برداشتن

سنگهای قیمتی

 • برداشتن سنگهای قیمتی
  برداشتن rhinestone | منبع
  خرگوش به چنگال نوک تیز است
  سنگ ریزه چسبیده به سر نوک | منبع
  قرار دادن در اولین ردیف از سنگ های قیمتی
  قرار دادن در اولین ردیف از سنگ های قیمتی. | منبع
  گام دوم
  برخی از سنگ های قیمتی را به یک ظرف کم عمق مانند یک پوشش پلاستیکی بریزید. من از یک جعبه هدیه کوچک استفاده می کنم. سپس نقطه اسکیت چسبناک را بردارید و آن را بر روی یک سنگ قیمتی بگذارید بدلیجات شیک و آن را بردارید و آن را به خط چسب بچرخانید. برداشتن سنگهای قیمتی یک به یک و آنها را روی خط چسب قرار دهید. هر یک از سنگهای قیمتی را جایگذاری کنید، یکی پس از دیگری بدون فضایی برای بهترین پوشش.

نشانه ای که شما از مقدار مناسب چسب استفاده می کنید این است که اگر شما هیچ مشکلی را با چسباندن سنگ های قیمتی به خط چسب نداشته باشید. اگر سنگهای قیمتی به سرامیک چسبیده باشند و روی خط چسب نباشند، شما یا الف) چسبهای بیش از اندازه بر روی نوک تیغه خود دارید یا ب) خط چسب شما بسیار نازک است. بدلیجات شیک خط چسب باید به اندازه ی کافی ضخیم باشد تا بتواند آن گردنبند را از نوک اسکرین بردارد.

** نکته ** اگر متوجه شوید که خط چسب بدلیجات شیک قبل از اینکه شما ردیف سنگ های قیمتی را از بین ببرید شروع به خشک شدن می کنید، احتمالا یک خط از چسب را از بین می برید، فقط خط چسب را کمی ضخیم تر کنید.

ردیف اول
ردیف اول | منبع
کار کردن بطری
کار کردن بطری | منبع
گام سوم
بطری را به طرف بعدی بچرخانید و تکرار کنید. خط چسب را بگذارید، از چوب استفاده کنید تا بدست آورده شود و آنها را بسیار نزدیک به هم قرار دهید، یکی پس از دیگری در یک ردیف بدلیجات شیک و در اطراف گوشه ها. اطمینان حاصل کنید که آنها را در یک خط مستقیم قرار می دهید. این کار بطری را بطور کامل انجام دهید، ردیف کنید.

اگر متوجه شوید که یک سنگ قیمتی یا چند عدد کمی از خط خارج است، چسب برای مدت کوتاهی پس از اعمال سنگ های قیمتی انعطاف پذیر خواهد بود و به شما اجازه می دهد تا کمی از بدلیجات شیک دستبند سنگ های قیمتی در صورت نیاز به آن دست پیدا کنید. اگر بطری شما گوشه های گرد داشته باشد، این گردنبند های کوچک باید به راحتی آنها را چسباند. سنگ های قیمتی بزرگتر (بیش از 5 میلی متر) نیز در بطری های با گوشه های گرد کار نمی کنند.

بدلیجات شیک بدلیجات شیک badawe 238x300

مرحله چهارم
در انتهای بطری ردیف و اطراف گوشه ها را نگه دارید تا زمانی که به بالای بطری برسید. اگر شما یک بال و یا درب دارید، می توانید آن را نیز برای پوشش کامل پوشش دهید یا اینکه می توانید آن را بدلیجات شیک خاموش کنید در صورتی که می خواهید بطری بعنوان یک گلدان گاهی استفاده کنید. اجازه بدهید آن را برای 24 ساعت کامل خیس کنید.

حالا شما یک بطری پلاستیکی با سنگ قیمتی زیبا و جالب دارید که می توانید آن را نمایش دهید! آگاه باشید، این پروژه می تواند اعتیاد آور باشد! پس از پایان دادن به اولین، شما ممکن است تمایل داشته باشید بدلیجات شیک که بیشتر و بیشتر بسازید.

~~~~ نکات و ترفندها ~~~~
شما در هنگام کار با سنگ های قیمتی گزینه های زیادی دارید!

یک روش جایگزین برای اعمال چسب نقطه به نقطه است. به سادگی یک نقطه از چسب را از لوله بیرون بکشید و نوک تیز سرخ را برید و نقطه را بردارید، سپس نقطه چسب را بر روی سطح قرار دهید و بدنتان را بردارید و آن را روی نقطه چسب قرار دهید. اگر شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که از چسب استفاده بدلیجات شیک کنید که دارای یک اپلیکاتور نوک باریک است، فقط چسب را به سمت راست قرار دهید.
آیا می خواهید برای اولین بار بطری خود را رنگ کنید؟ برخی از رنگ ها را درون بگذارید، بطری را به اطراف بکشید تا داخل آن قرار دهید، رنگ بیش از حد را بریزید و آن را خشک کنید.
شما همچنین می توانید بطری های پلاستیکی و ظروف و فلزات را پوشش دهید.
شما می توانید از رنگ های مختلف و اندازه های بدلیجات شیک سنگ اهن برای پروژه خود استفاده کنید
شما می توانید سعی کنید الگوهای مختلف.
پوشش های کوچکی را برای ساخت قطعات تزئینی جدید پوشش دهید
شما می توانید از تکه های بزرگتر برای قطعات بزرگتر و اندازه کوچکتر بدلیجات شیک برای قطعات کوچک استفاده کنید.
به نظر من، تا آنجا که به سنگ های قیمتی رزین ها، بزرگتر هستند، بیشتر آنها جعلی هستند. اندازه های کوچکتر بیشتر واقعی هستند.
مارک های عمومی مارک کریستال Swarovski در حال حاضر بدلیجات شیک وجود دارد، بنابراین شما مجبور نیستید که برای کریستالهای شیشه ای خوب هزینه های بزرگی را پرداخت کنید. فروشگاه در سراسر ابها و آمازون. شما ممکن است شگفت زده شوید فقط مطمئن شوید که این نوع “اصلاح داغ” نیست.

2 دیدگاه

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.