بدلیجات استیل ارسال دیدگاه

بدلیجات استیل معرفی Rhinestone
برای کسانی که از شما دوست دارند سنگ های قیمتی بر روی لباس و / یا فقط در مورد هر چیزی و هر چیز، این مرکز برای شما است. من در مورد شما نمی دانم، اما من گاهی اوقات کمی هیجان زده می شود،  بدلیجات استیل زمانی که می بینم که چقدر گران می تواند برای چیزی با سنگ های قیمتی بر روی آن باشد. من دیده ام hoodies، کمربندها و شلوار جین هزینه یک ثروت کوچک است. البته، اگر ساروووسکی و نیروی کار، به ویژه اگر سنگهای سنگین زیادی برای چسباندن وجود داشته باشد، بیشتر هزینه ها به بلورها می رسد. با این حال، علامت گذاری می تواند کمی مضحک باشد. بدلیجات استیل سنگ های قیمتی سنگ بهترین هستند به نظر من. آنها برای شمارش و در برش ها و اندازه های مختلف در رنگ های بیشماری قرار می گیرند. آنها همچنین بهترین و درخشان تر می شوند. اگر بخواهید چیزی را به نمایش بگذارید، قطعا با Swarovski بروید. برای کریستال های سنگین و سنگ های قیمتی آنلاین و یا سایر فروشگاه های صنایع دستی را بررسی کنید. شما وقتی که به صورت عمده خریداری می کنید بیشتر برای پول خود پول می گیرید. وقتی که من در کالیفرنیا زندگی کردم، بدلیجات استیل من آنها را در منطقه مد / پوشاک لس آنجلس خریدم. من کاملا آن منطقه را دوست دارم زیرا شما می توانید معاملات بزرگ و قیمت های عمده فروشی تقریبا به هر چیزی و هر چیز را دریافت کنید. آنها را آنلاین بررسی کنید. بدلیجات استیل در این توپی، من یک راهنمای گام به گام با عکس ها در مورد چگونگی چسبیدن به سنگ های قیمتی و چسباندن آن ها را ارائه خواهم داد.

بدلیجات استیل بدلیجات استیل بدلیجات استیل sfsfwsfw 232x300
بدلیجات استیل

چسب بر روی سنگهای قیمتی
سنگ های قیمتی بدلیجات استیل در همه شکل ها، اندازه ها و پشتوانه ها وجود دارد. برخی از پشتی های سنگ های قیمتی برای چسباندن، بعضی ها برای اتو کردن و بعضی از آنها قبلا چسب های چسب آن را فعال کرده اند. در این مورد، شما می توانید از یک Bejeweler استفاده کنید که یک اپلیکاتور الکتریکی است که معمولا با 8 راهنمایی مناسب در اندازه های مختلف سنگ های قیمتی قرار می گیرد و یا می توانید از بدلیجات استیل یک صفحه داغ استفاده کنید که متخصصان برای انجام پروژه های چندگانه استفاده می کنند. عکس بالا شامل برخی از لوازم پیشنهاد شده برای چسباندن بر روی سنگ های قیمتی است. این چسب بهتر از نظر من است. این بسیار قوی است و سریع و روشن خشک می شود. همیشه در هنگام دست زدن به این چسب مراقب باشید، همانطور که اکثر چسبها حاوی مواد شیمیایی است و همچنین قدرت صنعتی است، ما نمی خواهیم شما انگشت خود را با هم بچسبانید. ؛) این چسب همچنین ضد آب، غیر قابل اشتعال، انعطاف پذیر، قابل پوشاندن است، و همچنین برای عکس ها امن است. لوازم دیگر در این عکس کمک بدلیجات استیل خواهد کرد تا چسباندن بر روی سنگ های قیمتی بسیار آسان و نه به عنوان کثیف. مربع های صورتی برای پوشاندن در اطراف انتهای خلال دندان انعطاف پذیر هستند. بعد از اینکه مربع صورتی را به خمیر دندان قالب ریزی کردید، می توانید از انتهای صورتی استفاده کنید تا گردن را از سمت درخشان بردارید و سپس یک چسب را به طرف دیگر اضافه کنید. پس از بدلیجات استیل اینکه شما برخی از چسب بر روی سنگ های قیمتی قرار دهید، آن را در جایی که می خواهید سنگ قیمتی خود را انتخاب کنید قرار دهید و سپس انگشت خود را برای نگه داشتن سنگ های قیمتی در محل با دقت گرفتن دندان از غرق می شود. بدلیجات استیل شما می توانید سنگ های قیمتی را به تقریبا هر چیزی، پارچه، لباس، شیشه، چوب، چرم، سرامیک، کاغذ، فوم و فلز اضافه کنید. آن را به آنچه که می خواهید ببخشید، آن را امتحان کنید، نا امید نخواهید شد.

 

بدلیجات استیل بدلیجات استیل we 232x300
آهن بر روی سنگ های قیمتی
اتو کردن بر روی سنگ های قیمتی ساده ترین و سریعترین راه برای ایجاد بدلیجات استیل لباس و لوازم جانبی شما است. شما می توانید سنگ های قیمتی و کریستال هایی که آهن را در اختیار شما قرار می دهند پیدا کنید تا بتوانید نگاهی که می خواهید پیدا کنید. همچنین مورد علاقه من، آهن در appliqués که می تواند کلمات، اعداد، نمادها و طرح های افسانه دیگر است. شما می توانید تقریبا هر طرح ایده آلی را که می خواهید برای شما تهیه کرده بدلیجات استیل و برای آماده کردن آهن آماده شوید پیدا کنید. در پایین راهنمای گام به گام من به راحتی تبدیل تی شرت خود، hoodie، کمربند، و یا حتی کیف پول از بلندی به گلم.

مرحله 1
اگر قصد استفاده از یک آیتم جدید از لباس یا پارچه را دارید که روی یک دستمال بکار برید، بدلیجات استیل همیشه مطمئن شوید که برای اولین بار آن را بشویید تا بعد از اینکه سنگهای قیمتی در آن قرار نگرفتند، انقباض یا محو شدن رنگ در آینده وجود نخواهد داشت. من با استفاده از لباس hoodie بنفش که من در فروش برای 7 دلار یافت.
گام 2
آهن خود را بر روی جعبه انتخاب کنید و سپس تصمیم بگیرید که کدام یک از بدلیجات استیل کدام را انتخاب کنید. من تصمیم گرفتم من را در سمت راست بالا از جلیقه قرار دهم. اطمینان حاصل کنید که از آنجا که می خواهید آن را قرار دهید، خوشحال خواهید شد، پس از آن که در آن قرار داده شده است، هیچ بازگشتی وجود ندارد.
مرحله 3
پشت سر سفید روی آهن را روی جعبه قرار دهید و آن را روی لباس یا پارچه خود چسباندید. بدلیجات استیل اطمینان حاصل کنید که در آن صاف است و آن را در اطراف حرکت نمی کند. شما می خواهید آن را دقیقا همان جایی که می خواهید آن را آهن کنید.

بدلیجات استیل بدلیجات استیل ki 300x225
مرحله 4
اکنون ما آماده اتو کردن هستیم. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه آهن خود را وصل کنید، در بدلیجات استیل آن آب وجود ندارد. شما نمیخواهید از آب یا بخار هنگام اتو کردن در دستگاههای خانگی استفاده کنید. بعد، شما می خواهید چیزی برای قرار دادن بیش از appliqué در حالی که اتو کنید. شما می توانید یک تکه پنبه، پارچه یا شاید تی شرت بدلیجات استیل قدیمی استفاده کنید. شما نمی خواهید از سنگین استفاده کنید و نمی خواهید از چیزی استفاده کنید که آهن شما را خراب کند، بنابراین پنبه کامل خواهد بود. من همیشه از یک کیس بالش استفاده می کنم، کاملا کار می کند. من فقط از یک طرف آن استفاده می کنم، زیرا استفاده از هر دو ممکن است خیلی ضخیم باشد تا گرما را از طریق آن عبور دهد.

مرحله 5
اطمینان حاصل کنید که آهن در محیط متوسط ​​قرار دارد و به یاد داشته باشید که اطمینان حاصل کنید که تنظیم بخار خاموش است. آهن را روی قسمت بالای پنبه خود قرار دهید و بالای 30 سانتیمتر قرار دهید. آیتم خود را به طرف دیگر بچرخانید و آهن را در آن طرف حدود 20 ثانیه نگه دارید. سپس آیتم خود را به سمت راست برگردانید و آهن را به مدت 20 ثانیه قرار دهید. اجازه دهید آن را برای چند دقیقه خنک نگه دارید. پس از چند دقیقه، زمان لازم برای اطمینان از این است که همه سنگهای قیمتی بر روی مورد شما تنظیم شده اند.

بدلیجات استیل بدلیجات استیل fsfs 232x300

مرحله 6
به آرامی و با دقت شروع به بالا کشیدن پوشش پلاستیکی بدلیجات استیل از مورد خود کنید. شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که تمام سنگ های قیمتی را به مورد خود قرار داده است. ممکن است چند قاعده وجود داشته باشد، بدلیجات استیل به محض اینکه شما یک یا چند سنگ قیمتی را که گیر کرده اید را مشاهده نکنید، با قرار دادن پوشش پلاستیکی به قسمت مورد خود، کیف را روی آن قرار دهید و آهن را روی آن قرار دهید تا 20 تا 30 ثانیه دیگر ثانیه یک دقیقه یا دو دقیقه بدلیجات استیل دیگر بشوید و سپس سعی کنید به آرامی و با دقت پوشش پلاستیکی را خاموش کنید تا زمانی که تمام سنگ های قیمتی به لباس یا پارچه شما متصل شوند. این آخرین و آخرین مرحله است. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه شما آن را بپوشید، آیتم بدلیجات استیل خود را کاملا خنک کنید، 10 دقیقه یا بیشتر. همچنین باید حداقل 24 ساعت قبل از شستن دوباره صبر کنید. من پیشنهاد می کنم که دفعه بعد که لباس یا پارچه خود را شستشو دهید، از چرخه ملایم استفاده کنید تا احتمال بیشتری وجود داشته باشد که سنگ های قیمتی نمی افتند. همچنین خشک کردن خرگوشها بعضی وقت ها با استفاده و شستشو سقوط می کنند، اما اگر از آن مراقبت کنید، طولانی تر می شوند. گاهی اوقات از appliqués های بزرگ مانند بال های فرشته استفاده می شود و من مجبور به طور جداگانه بر روی برخی از سنگ های قیمتی گم شده چسب. این یک تعمیر سریع است و همه اینها ارزانتر از بدلیجات استیل آنچه شما ممکن است در برخی از فروشگاه ها پیدا کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.